Гарантія та сервісне обслуговування

На які товари надається гарантія?

На товари в нашому магазині надається гарантія, яка підтверджує зобов'язання по відсутності в товарі заводських дефектів. Гарантія надається на термін від 2-х тижнів до 36 місяців в залежності від сервісної політики виробника. Термін гарантії вказаний в описі кожного товару на нашому сайті. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон, який ви отримуєте при покупці (в деяких випадках гарантійні позначки можуть бути відзначені на товарному чеку).
Будь ласка, перевірте комплектність і відсутність дефектів у товарі при його отриманні (комплектність визначається описом виробу або посібником з його експлуатації).

Я можу обміняти або повернути товар?

На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України "Про захист прав споживачів", який гарантує можливість обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки, за умови, що товар не був у вживанні, не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей і т. п.
Товар повністю укомплектований, не порушена цілісність упаковки, збережені всі ярлики і заводське маркування. Гарантійні зобов'язання виконуються в разі збереження неушкодженої упаковки / коробки товару і не порушення гарантійних вимог виробника.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.


Де і як можна зробити обмін або повернення?

Обміняти або повернути товар можна в нашому офісі за адресою:
м Київ, вулиця Кіквідзе, 44, c понеділка по п'ятницю з 10-00 до 19-00, в суботу - з 10-00 до 17-00.
Телефон:

При поверненні товару потрібно мати при собі паспорт.
Якщо ви живете не в Києві, можете відправити товар назад за допомогою служби доставки. Якщо у товару збережений товарний вид і упаковка, ми обміняємо його вам або повернемо гроші.

Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого устаткування, упаковки, і наявності документів, що підтверджують факт покупки.

Сервісний центр не може відремонтувати мій товар в гарантійний період

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника, в Товарі, який ви у нас купили, або він вийшов з ладу з вини виробника і не може бути відремонтовано в авторизованому сервісному центрі, ми обміняємо товар на аналогічний або повернемо гроші.
Для цього, будь ласка, надайте нам:

товар з повною комплектацією;
гарантійний талон;
документ, що підтверджує оплату;
висновок сервісного центру з відміткою про те, що товар має «істотний недолік».


У яких випадках гарантія не надається?

Сервісний центр може відмовити в гарантійному ремонті в разі:

 1. порушення схоронності гарантійних пломб;
 2. наявності механічних або інших пошкоджень, що виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця або третіх осіб;
 3. порушення правил використання;
 4. несанкціонованого розкриття, ремонту або зміни внутрішніх комунікацій і компонентів товару, зміни конструкцій або схеми товару;
 5. якщо виявлені пошкодження, викликані потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах або дією екстремальних температур.

Гарантійні зобов'язання і гарантійне обслуговування не поширюється на Товар в разі:

випадкового пошкодження (дефекти завдані клієнтом);

 1. ушкодження в результаті стихійних лих (природних явищ);
 2. ушкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (недотримання температурного режиму, вплив рідини, запиленості, механічні пошкодження, попадання всередину корпусу сторонніх предметів);
 3. ушкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням напруги в мережі;
 4. ушкодження або ненормального функціонування виробу, спричинене збоями або невідповідністю стандартам параметрів живлення, телекомунікаційних, кабельних та інших подібних зовнішніх факторів;
 5. ушкодження, викликані дефектами системи, в якій використовувався даний товар, або виниклі в результаті з'єднання і підключення товару до інших виробів;
 6. ушкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації;
 7. природний знос елементів у випадках перевищення зазначених норм нормальної експлуатації, а також корпусних елементів переносних виробів;
 8. ушкодження або ненормального функціонування вироби викликано програмами;
 9. ушкодження або ненормального функціонування виробу, спричинене використанням нестандартних та (або) неякісних витратних матеріалів, приладдя, запасних частин, елементів живлення;
 10. наявності на виробі ознак ремонту не уповноваженими особами.
 11. природний знос або вичерпання ресурсу

Параметри

Поділитися

Меню

Створіть обліковий запис для використання списків побажань.

Ввійти